Możesz skupić się na gotowaniu.
System tAPP Gastro zajmie się resztą!

Idealny system dla 
restauracji.
kawiarni.
food trucków.
system tapp gastro

Obsługuj szybko i bez pomyłek

Nieważne, czy serwujesz tradycyjną neapolitanę czy nowojorską pizzę na kawałki. Twoi goście muszą być obsłużeni szybko i wygodnie, bez pomyłek w zamówieniu. Pożegnaj odręczne karteczki i mylące podziały pizzy na pół. W dowolnej chwili możesz także zablokować dostępność produktów czy dodatków.

Nie drukuj, bądź online

Skończyła się pancetta i nikt nie dokupił pieczarek na dziś? Mając menu w formie QR kodu możesz wprowadzić wszystkie zmiany na bieżąco, bez zaklejania czy wykreślania pozycji. Do tego realnie oszczędzasz na kosztach wydruków lub możesz je zupełnie wyeliminować!

Dowolnie konfiguruj pizzę

Łatwo wymieniaj dodatki i automatycznie naliczaj ceny w oparciu o rozmiar pizzy i modyfikacje. Nasz dedykowany konfigurator jest prostszy niż skład Margherity! Bez problemu ustawisz w nim możliwe konfiguracje, czy też szybko wprowadzisz zmiany na prośbę gości.

Daj gościom więcej swobody

Z modułem tAPP Order dajesz gościom możliwość samodzielnego złożenia zamówienia przez QR kod. Natychmiastowa płatność online przyspieszy rotację stolików, zwiększy sprzedaż i odciąży także Twój zespół, aby mógł poświęcić czas na to, co ważne - świetną obsługę i budowanie relacji z gośćmi.

System tAPP Gastro to/powstał/sprawdzi się...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

system tAPP Gastro.

coś tu trzeba dopisać, żeby SEO pykło. System tAPP Gastro coś tam dalej.

Chcesz sprawdzić, czy to dla Ciebie?

Nawet 30 dni testujesz system tAPP Gastro bezpłatnie. Bez podpinania karty, bez zobowiązań!

system tapp gastro funkcje dashboard